معرفی و توضیح محصول, مواد خام پیکسل

چرا پیکسل خام ایرانی ؟

چرا پیکسل ایرانی

یکی از مهم ترین دغدغه همکاران، بالا بودن کیفیت پیکسل تولیدی میباشد و با توجه به امتحان پس دادن پیکسل چینی، بعضی از همکاران مایل به خرید پیکسل ایرانی نیستند!

اما دلیل انتخاب پیکسل چینی چیست؟

یکی از دلایل انخاب پیکسل چینی کمبود مجموعه تولیدی و پخش پیکسل ایرانی در مدل های مختلف میباشد؛ و آن دسته از مجموعه هایی که کار پخش را انجام میدهند، فروش زیر هزار عدد ندارند! این موضوع مربوط به اواخر سال ۹۷ است و الان تعداد مجموعه‌های پخش کننده بیشتر شده‌اند و هرکدام هرمقدار خواسته باشید در اختیارتان مس‌گذارند.

   اما یک دلیل دیگر را میتوان میان پاسخ همکاران پیکسل زن یافت و آن هم کیفیت پایین پیکسل ایرانی است. اما واقعا اینطور است؟!

دلیل این پاسخ تا حدودی روشن است. زمانی مجموعه های تولیدی دست به تولید پیکسل زدند که با نواقصی همراه بود و این پیکسل های سری اولیه را با وجود مشکل اما وارد بازار کردند! و این عامل اصلی بد وجهه شدن پیکسل ایرانیست.

انواع پیکسل ها حتما بخوانید: انواع پیکسل ها

اما مجموعه فایدیم پس از تست های اولیه پیکسل ۴۴، نکات و مشکلات را برسی ولی وارد بازار نکرد و پس از مدتی فایدیم سری جدید پیکسل های ایرانی را وارد بازار کرد. حالا مجموعه فایدیم برای آن دسته از همکارانی که به پیکسل های ایرانی یقین ندارند طرحی قرار داده است تا مجموعه ها تعدادی پیکسل خام را بصورت رایگان تست کنند تا متوجه کیفیت بالای آن شوند. برای نمونه تست رایگان با ما تماس بگیرید.

   از مهم ترین مشکلات پیکسل های تولید ایرانی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • بزرگ بودن قطر زیره (تیکه سوزن دار پیکسل) و گیر کردن در دستگاه و عدم پرس مطلوب
  • لبه بسیار کم زیره (تیکه سوزن دار پیکسل) و نگرفتن پرس بصورت کامل
  • برش کاغذ

سوال: آیا پیکسل های خام ایرانی هیچ مشکلی ندارند؟!

در پاسخ به این سوال میتوان گفت که درست است از زمان نمونه های اولیه پیکسل میگذرد و تا الان بسیاری از نواقص آن برطرف شده است اما گاهی اوقات همکاران با مشکلاتی از قبیل برش خوردن کاغذ مواجه میشوند که در این مواقع پیشنهاد میکنیم حتما با ما در میان بگذارید تا کمک کنیم مشکل را حل کنیم. این به معنی کیفیت پایین پیکسل خام نیست و گاهی اتفاقاتی پیش می آید که قابل رفع است.

درضمن در صفحه همکاران بخشی به نام مشکلات همکاران وجود دارد که به سوالات پر تکرار همکاران پاسخ داده میشود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *