ایده طوری, با محصولاتتان چه میشه کرد؟

ایده استفاده از تیشرت بچه گانه

ایده تیشرت بچه گانه

بیشترین کاربرد تیشرت بچه گانه مربوط به اتاق نوزاد میباشد. ایده هایی فراوانی میتوان پیدا کرد و قصد داریم چند نمونه از آن را بیان کنیم. البته شما میتوانید از قسمت نظرات ایده های خودرا نیز اعلام کنید تا در مطلب قرار گیرد و ۲۰ تخفیف تیشرت بچه گانه هدیه بگیرید.

اتاق نوزاد

همیشه اتاق نوزاد، اتاق خاصی بوده و هست. همیشه قصد داشتیم برای اتاق نوزادمان ایده های بسیار جذابی را استفاده کنیم. ایده هایی که حال همه را خوب میکند. اما همیشه هزینه ها تعیین کننده جذابیت نیستند و این خلاقیت است که خودش را نشان میدهد.

 

 ماهگرد های ویژه

میتوانید هر ماه یک عکس از نوزاد خود بگیرید و بر روی تیشرت با طراحی رایگان فایدیم انجام دهید و پس از دوازده ماه یعنی یکسال شما دوازده عکس از کودکان بر روی دوازده تیشرت چاپ کرده اید! این بسیار ویژه است…..

حالا وقت آن است که با خلاقیت خود تیشرت هارا بصورت زیبا در اتاق بچه تزیین کنید یا آنهارا نگهداری کنید تا در آینده یک دفترچه خاطرات زیبا شوند.

رنگ شناسی لباس کودک حتما بخوانید:  رنگ شناسی لباس کودک

نکته: تیشرت های بچه گانه فایدیم قابلیت شستشو نیز دارند و ماندگار هستند. پس شما نگران پاک شدن چاپ تیشرت در مدت زمان طولانی اصلا نباشید!

تیشرت های خانوادگی با عکس نوزاد

تیشرت های خانوادگی با عکس نوزاد

تولد کودک

شما میتوانید طبق اطلاعاتی که از بچه هاتون دارید، متوجه شوید که چه شخصیت یا کارتونی را دوست دارند. حالا نوبت آن رسیده که یک عکس مناسب از آن شخصیت بدست بیاورید یا به تیم فایدیم بسپارید تا بر روی تیشرت چاپ کنیم و به کودکتان هدیه دهید.

هدیه توصیف عشق استحتما بخوانید:  هدیه توصیف عشق است

عکس هنگام تولد

یکی دیگر از کارهایی که مرسوم میباشد، چاپ عکس نوزاد بهنگام تولد بر روی تیشرت میباشد. بعضی از بیمارستان ها نیز اکنون همچین تیمی را دارند و این کار را بهنگام تولد نوزاد انجام میدهند.

جشن دندان کودک

جشن دندان کودک

جشن دندان

یکی از لحظات بسیار شاد والدین زمانی است که میبینند که کودکشان درحال رشد است. این اتفاق وقتی در اولین بار میافتد، آنچنان والدین هیجان زده اند که دوست دارند تمام عالم بفهمند.

یک پاسخ به “2”

 1. امیر گفت:

  سلام
  طراحی، عکس کودک براتون بفرستیم رایگانه؟

  1. سلام
   بله
   میتوانید در هنگام سفارش نکات خودرا جهت طراحی هم بیان کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *