معرفی و توضیح محصول, مواد خام پیکسل

چطور پیکسل هولوگرامی تولید کنیم؟

احتمال شما هم خیلی بدنبال این بوده‌اید که واقعا چطور می‌شود پیکسل هولوگرامی واقعا چیست؟ آیا دستگاه خاصی لازم دارد و یا باید کار خاصی کرد؟ در این مقاله هم این سوالات شما را جواب می‌دهیم و خواهیم گفت که چطور تهیه کنید.

در ابتدای کار اول پیشنهاد می‌کنم که مقاله زیر را بخوانید تا متوجه شوید چه مدل روکش‌هایی برای پیکسل داریم و آیا صرفه اقتصادی دارد یا خیر؟

تولید پیکسل تولید پیکسل متفاوت!  بخش دوم: روکش

خوب حالا که اطلاعاتی درباره پیکسل مات دارید برویم به سراغ پیکسل هولوگرامی

هولوگرام همان روکش مات است

اگر متن پیشنهادی را خوانده‌باشید حالا فهمیدید که چطور پیکسل مات تولید می‌کنند. یک روکش یک‌طرف برچسبی است که بر روی کاغذ پرینت شده چسبیده می‌شود و همین روکش کار طلق را می‌کند و دیگر نیازی نیست طلق پیکسل بگذارید! حالا همین روکش مات را هولوگرامی در نطر بگیرید. دقیقا مثل روکش مات نصب می‌شود و فقط با این تفاوت که طرح روی روکش متفاوت است.

سرعت پیکسل را ببر بالا

اگر توجه کرده‌باشید گفتیم این روکش ها برچسبی است پس باید برای هر پیکسل این کار را انجام داد. این روکش ها بصورت رول می‌باشد و در بازار بنام لمینت سرد عرضه می‌شود. درحال حاظر مجموعه فایدیم بعنوان پخش‌کننده پیکسل خام عمده درحال پخش این روکش‌ها می‌باشد که شما می‌توانید بر اساس نیاز سفارش خودرا ارائه دهید. برای اطلاع از موجودی به صفحه ارتباط‌با‌ما مراجعه کنید. درضمن برای سفارش انواع روکش و یا طلق پیکسل به صفحه همکاران پیکسل مراجعه کنید، محصول خودرا سفارش دهید و یا دیگر مقاله‌هارا مطالعه کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *