اخبار و طرح های فایدیم

درآمدزایی بدون سرمایه

درآمد زایی

بدنبال کسب درآمد مناسب و بدون سرمایه هستید؟

بازار هدف خودرا نمیشناسید؟ مخاطب کار خودرا نمیشناسید؟

قطعا برای شروع هر کسب و کاری نیازمند هدف، نقشه راه، علاقه مندی و شناخت بازار است. اما چطور بتوانیم برای شروع یک کسب و کار این مولفه هارا پیدا کنیم. اگر هم پیدا کردیم آیا نیاز به سرمایه ندارد ؟!

چند وقتی است که در مجموعه فایدیم نیروهایی جدیدی از سرتاسر ایران به ما پیوستند. تعدادی از آنها از خوزستان، شیراز و مشهد بودند. نکته جالب اینجاست که هیچکدوم مارا تا بحال ندیدند و ماهم آنهارا ندیدیم! اما چطور میشود !؟

یکی از دلایل اینست که فایدیم فرصتی بسیار خوبی است که خودرا در فضای کاری محک بزنید بدون اینکه فایدیم شمارا مجبور به کار کردن در زمان و مکان کرده باشد. شما میتوانید هر میزان دوست داشتید کار کنید و هر زمان مایل بودید مارا ترک کنید. اما این دلیل نیست!

تیم فایدیم همیشه بفکر فروش خود بوده ولی نه به هر صورت…همیشه سعی کرده ایم که فروشمان هدفمند و متناسب با بازار باشد. همکارانی که قصد همکاری با ما را دارند، یک ارتباط حضوری یا آنلاین یا تلفنی با آنها خواهیم داشت تا طبق علایق آنها، استعداد و منطقه کاری و زندگی روش های مختلف و ایده های مختلف فروش را به آنها یاد بدهیم.

اگر همچنان علاقه به قرار گرفتن در بین همکاران ما هستید لطفا به صفحه همکاری مراجعه کنید تا اطلاعات بیشتر و نحوه عضویت را یاد بگیرید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *