معرفی و توضیح محصول, مواد خام پیکسل

از کجا طلق پیکسل تهیه کنیم؟ + آموزش تولید

از کجا روکش پیکسل تهیه کنیم

احتمالا هم بارها برای شما پیش آمده است که بدنبال طلق پیکسل هستید ولی نمی‌دانید چطور و از کجا تهیه کنید و شاید بدنبال این سوال بوده‌اید که چطور می‌توانید طلق تولید کنید؟

خرید پک کامل پیکسل

اکثر همکارانی که در حال تولید پیکسل هستند و نیاز به روکش دارند، روکش و طلق خودرا هنگام خرید پیکسل، می خرند. در واقع پخش کننده های پیکسل، مواد خام خودرا بصورت یکجا می فروشند.
اما این روش یک مشکل دارد. گاهی اوقات به طلق پیکسل نیاز دارید ولی به مواد خام دیگر نیاز ندارید!
پیکسل خام خرید کنید: پیکسل خام فایدیم

خرید طلق تنها

بعضی از مجموعه ها به تنهایی کار برش و پخش طلق را انجام میدهند و شما می‌توانید از این مجموعه ها خرید نمایید. اما باتوجه به اینکه پک کامل مواد خام پیکسل بصورت آماده موجود دارد و معمولا وارداتی است، جدا کردن طلق‌های آن ویا پیدا کردن مجموعه پخش طلق کار مشکلی است.
در همین  راستا فایدیم که با رویکرد تولید درحال فعالیت است، با همکاری افراد با تجربه در زمینه چاپ توانسته‌است بعنوان یک پخش کننده طلق پیکسل در چندین مدل فعالیت کند و نیاز همکاران را برآورده سازد. سعی شده‌است از موادخام ایرانی و در درجه بعد چینی استفاده کند ولی در نهایت کار برش، بسته بندی و فروش در داخل کشور انجام می‌شود.

اگر وقت دارید، شروع کنید!

روش آخر و آخرین راه برای طلق و یا روکش پیکسل اینست که خودتان دست به کار شوید!
میتوانید متناسب با نیاز خودتان از بازار برگه های طلق در سایز هایی مثل A4 تهیه نمایید و و عرض ۶ سانت برش بزنید یا عرض برگه A4 را به سه قسمت تقسیم کنید و روی هم بگذارید و داخل دستگاه کاتر بگذارید و برش بزنید. یا می‌توانید برای کار خود سفارش قالب دهید و به چاپخانه ها بدهید تا برایتان برش بزنند.

اگر سوالي درباره محصولات داريد از قسمت نظرات بپرسيد
تماس بگيريد يا محصولات را مشاهده کنيد.

 پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *